Akumuliatoriai

Akumuliatoriai

Akumuliatorius – vienas svarbiausių automobilio komponentų. Tai toks įrenginys, į kurį vasarą beveik nekreipiame dėmesio, tačiau žiemą atsiskleidžia tikroji akumuliatoriaus vertė.
Akumuliatorius negamina elektros energijos, o tik ją kaupia ir atiduoda. Energiją gamina tik paleistas automobilio generatorius. Akumuliatorius, tai elektrocheminis prietaisas, kuris kaupia ir saugo elektros energiją, kurią naudoja starteris variklio užvedimui, o kai variklis užvestas, uždegimo ir degalų įpurškimo komponentai bei kiti automobilio elektros įrenginiai. Net ir tada, kai transporto priemonė yra neeksplotuojama, akumuliatorius maitina laikrodį ir palaiko kitų komponentų atmintį.

Važinėjant trumpais atstumais akumuliatorius išsikrauna greičiau. Paleidimo metu sunaudotam elektros energijos kiekiui atkurti akumuliatoriuje reikia mažiausiai 10 minučių važiuoti. Dėl fizinių ir cheminių akumuliatoriaus savybių, esant gilioms iškrovoms, prasideda aktyviosios medžiagos, esančios švino plokštelėse, irimas. Šis procesas yra negrįžtamas, todėl iškrautas akumuliatorius greitai praranda talpumą ir galią. Automobilyje reikia naudoti tokius akumuliatorius, kokius numatė gamintojas. Nederėtų eksperimentuoti. Jei Jūsų kantrybė „žaidžiant“ su senu akumuliatoriumi jau trūko, patariame įsigyti naują akumuliatorių.

Tinklelis Sąrašas

-

1-24 of 189

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklelis Sąrašas

-

1-24 of 189

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5