Nauji produktai

 Nauji produktai

 FUCHS alyvos ir tepalai

FUCHS ekologija

FUCHS logo

FUCHS alyva Jūsų automobiliui

 

Pradedame prekiauti Vokietijoje ir visoje Europoje gerai žinomu alyvų ir tepalų gamintojo FUCHS produkcija.

FUCHS grupė yra didžiausia pasaulyje nepriklausoma alyvų ir tepalų gamintoja. FUCHS gamina alyvas skirtas tiek automobiliams, tiek pramonei.

FUCHS variklių alyvos yra naujausių mokslinių tyrimų ir plėtros rezultatas, ir atitinka daugelio OEM (Original Equipment Manufacture) gamintojų rekomendacijas. Sukurtos bendradarbiaujant kartu su pirmaujančiais automobilių gamintojais, FUCHS variklių alyvos pritaikytos tam, kad patenkintų šiandienos variklių reikalavimus, tuo pat metu siūlydamos išskirtinę aukštą kokybę, degalų taupymo technologijas ir apsaugą nuo susidėvėjimo.

Iš esmės, variklių alyva yra naudojama kaip plėvelė, siekiant sumažinti trintį tarp judančių dalių, tokiu būdu sumažinant išsiskiriančią šilumą ir dėvėjimąsi. Tačiau, variklio alyva, gali pasitarnauti disperguojant nešvarumus, kontroliuojant nuosėdas, koroziją, gerinant sandarinimą, taip prailgindama Jūsų variklio tarnavimo laiką.

FUCHS teikia visą spektrą variklio alyvų ir kitų produktų, tinkamų naudoti ne tik lengvuosiuose automobiliuose, bet ir alyvas pritaikytas sunkiems stacionariems dujiniams varikliams. FUCHS produktai kuriami ir tobulinami tam, kad atitiktų naujausius reikalavimus, įskaitant naujausius ACEA C1, C2 ir C3 užtikrinančius mažus SAPS kiekius (sulfatiniai pelenai, fosforas, siera), tuo pačiu metu vykdant pirmaujančių OEM (Original Equipment Manufacture) gamintojų rekomendacijas.

Raskite tinkamą alyvą Jūsų automobiliui: FUCHS alyvų paieškos katalogas (anglų, rusų kalbos)

 

FUCHS alyvos pramonei